هزینه ثبت نام در کنگره

صفحه اصلی > هزینه ثبت نام در کنگره

 1. هزینه ثبت نام جهت استفاده از سالن های علمی کنگره و دریافت پک کنگره و 3 وعده ناهار و پذیرایی های میان وعده و گواهی شرکت در کنگره می باشد.

  * ضمنا هزينه ثبت نام تا 1 اسفند 1396 دارای تخفیف می باشد و هزینه ثبت نام از 1 اسفند ماه به بعد شامل تخفیف نمی باشد، هزینه ها طبق جدول زیر می باشند.

 2. لطفاً هزینه ثبت نام به حساب درآمدهای معاونت پژوهشی به شماره 2138141656009 بانک رفاه با شناسه 423456789605  واریز شود و سپس فیش واریزی خود را اسکن کرده و در قالب فایل jpg یا gif یا png ذخیره کنید سپس فیش اسکن شده را در قسمت ارسال فیش سایت ارسال نمایید و در صورت عدم دسترسی به اسکنر مشخصات فیش واریزی را در قسمت توضیحات ارسال فیش سایت بنویسید . (به منظور ثبت فیش واریزی در سیستم ابتدا ثبت نام کنید سپس از صفحه خدمات یک خدمت را انتخاب نمایید حال امکان ارسال فیش برای شما فراهم می شود.) - درج شناسه در فیش الزامیست در غیر اینصورت ثبت نام شما تایید نخواهد شد.

  واریز وجه ثبت نام فقط از طریق مراجعه به بانک و ارائه فیش ثبت نام مورد پذیرش کنگره می باشد پرداختهای الکترونیکی از نظر کنگره مورد تایید نمی باشند.


 3. هم چنین کسانی که متقاضی استفاده از امتیاز بازآموزی آموزش مداوم هستند، لازم است در سامانه آموزش مداوم کشوری ثبت نام به عمل آورند.        
      شناسه سامانه آموزش مداوم : 106787
       امتیازات بازآموزی


خواهشمند است اصل فیش ثبت نام را روز کنگره همراه خود داشته باشید و به مسئول پذیرش تحویل دهید.
 


مهلت ثبت نام با تخفیف تا 25 اسفند 1396 تمدید شد